Sanitarium

Forum szaleńców... skończonych wariatów.. a co! :P :] ale za to kochanych ;)

Ogłoszenie

No wy paskudy jedne... jak zobaczę, że siedzicie na forum a nic nie piszecie tu już ja wam pokażę... :P
Forum przejmuje w posiadanie ekipa Legionistów z serwera UK ^^

#1 2008-02-16 19:55:28

DarkWeider

ten NAJźlejszy szef

Skąd: Moria I/II
Zarejestrowany: 2008-01-10
Posty: 42
Punktów :   
Rasa: Łapacz Myśli

Pakty i sojusze oficjalne.

Lista sojuszy oficjalnych, jakie możemy mieć, jeśli postanowicie tak i zgodzicie się na nie:
- klan Luna Wolves
- klan PX/Bikiniarze - w przyszłym tygodniu łączą się w jeden, żeby bić psd2
- klan Sylvania (liderem jest mój i jasszczura dobry znajomy)
- klan -mercenaries-
- klan HEROES (pakt załatwiał jasszczur)
- klan Black Kingdom
- klan Cyganski Tabor

Z wszystkimi wyżej wymienionymi klanami (prócz BK) mamy podpisane nieoficjalne sojusze, gdzie nieoficjalność nie tyczy się braku pomocy, bo wręcz przeciwnie - pomagają nam i to bardzo. W większości z tych klanów zrobiłem znajomości przez liderowanie immo2 i załatwianie tam różnych spraw, w których niektóre z tych klanów, lub większości klanowiczów, uczestniczyło.

"Problem" polega na tym, czy dodawać ich do oficjalnych paktów umieszczając w opisie sojuszu czy nie?
Sądzę, że wszystkie klany, prócz BK (ale z nimi jeszcze będę rozmawiał) zgodziłyby się bez żadnych problemów. Wiemy, że takie sojusze, zwłaszcza z silniejszymi aktualnie klanami, przydałyby się, ale i słabszym (znajomym) odmawiać w takim przypadku nie wypada nawet, a nawet bym nie chciał. Plusy ciągną za sobą minusy... ktoś zobaczy, że mamy sojusz - może atakować. Tak jak PSD wspiera aktualnie ZHP widzą, że mamy sojusz z KO oficjalny już. Nie chodzi tu o strach, bo z ZHP sobie poradzimy jak sądzę A PSD się nie boję, mimo iż nas na pustaki mogliby powysyłać, ale aktualnie mamy silniejszego od nich sojusznika, jakim jest KO... nie wiem jak długo to potrwa, ale oby jak najdłużej

Wracając do tematu - co o tym sądzicie? Proszę o dłuższe wypowiedzi, aniżeli tylko "zgadzam się" lub "nie-e".

Offline

 

#2 2008-02-16 20:00:31

jasszczur

little spark

Skąd: gdańsk
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 78
Punktów :   
Rasa: Kultysta

Re: Pakty i sojusze oficjalne.

wiecej przyjaciol to i wiecej wrogow, a jak wiemy zhp sralo ogniem ze beda sie z nieprzyjaciolmi naszymi bratac:P z drugiej strony moga zaczac srac po gaciach jak zobacza ze nie jestesmy do konca sami;) ale z trzeciej strony uwazam ze lepiej sie z nimi pobawic i dalej dzialac nieoficjalnie. po prostu trzeba im zalatwic 3 powazne oblegi jeden za drugim i tak 2-3 dni z rzedu robic. kolanka powinny im szybko zmieknac, a my przynajmniej wezmiemy sie za sparowanie z normalnymi ludzikami i szybki rozwoj, bo zaczynamy konkretnie odstawac;)

na razie tyle z mojej strony

Offline

 

#3 2008-02-16 20:05:32

RustyAngel

..::Not quite an Angel::..

9564901
Call me!
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 287
Punktów :   
Rasa: Ssak
WWW

Re: Pakty i sojusze oficjalne.

ech... no i co ja szaraczek moge..
ja sierotka i sie nie znam za bałdzo ale wiecie co... mysle ze waro najpierw sprac komplexy a potem bawic sie w oficjalne pakty..
kurdeeee jak ja nie lubie polityki.. ech... w kazdym razie wydaje mi się, ze im mniej o nas wiedza tym lepiej dla nas...
aaa no wez ja Vladzia tez znam.. no wypraszam sobie jak mogłes o mnie zapomniec... *tupie*


http://img170.imageshack.us/img170/9786/raingirlanimatedbyelfbyem4.gif
" we mnie sex, we mnie grzech, we mnie małe dziecko jest, we mnie święta dziś, we mnie córka i mały świr"

Offline

 

#4 2008-02-16 21:39:28

syne

kochany Pandzik

Zarejestrowany: 2007-12-23
Posty: 120
Punktów :   
Rasa: PandusPospolitusWnerwusLudzius

Re: Pakty i sojusze oficjalne.

sklaniajac sie ku Twej ostatniej prosbie ' Proszę o dłuższe wypowiedzi, aniżeli tylko "zgadzam się" lub "nie-e".;

nie-e

Offline

 

#5 2008-02-17 23:31:47

DarkWeider

ten NAJźlejszy szef

Skąd: Moria I/II
Zarejestrowany: 2008-01-10
Posty: 42
Punktów :   
Rasa: Łapacz Myśli

Re: Pakty i sojusze oficjalne.

Hahaha, bardzo śmieszne Syne P

Dobra, jak więc większość zadecydowała: wracamy do tego tematu po wojence z ZHP.

Offline

 

#6 2008-02-18 16:23:25

adamuss

c2h5oh

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 42
Punktów :   

Re: Pakty i sojusze oficjalne.

myśle ze klany "wtajemniczone" (czyt. te co mają o tym wiedzieć) będą wiedziały kto z kim ma sojusz i jest niepotrzebne ujawnianie ich w opisie klanu - mozna tam coś ładniejszego wrzucić , druga strona nie ujawniania tych sojuszów to to że bedziemy mogli się naśmiewać z takich klanów jak np. ZHP które bedą nam wypowiadać wojne - nie wiedząć kim jesteśmy

to tyle...

Offline

 

#7 2008-02-18 18:39:27

jasszczur

little spark

Skąd: gdańsk
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 78
Punktów :   
Rasa: Kultysta

Re: Pakty i sojusze oficjalne.

no dokladnie:) mlody dobrze prawi. polac mu miodu:D

Offline

 

#8 2008-02-18 22:53:10

RustyAngel

..::Not quite an Angel::..

9564901
Call me!
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 287
Punktów :   
Rasa: Ssak
WWW

Re: Pakty i sojusze oficjalne.

no ja mysle ze miodu... tylko byscie imprezowali.. ech chlopaki co ja z wami mam


http://img170.imageshack.us/img170/9786/raingirlanimatedbyelfbyem4.gif
" we mnie sex, we mnie grzech, we mnie małe dziecko jest, we mnie święta dziś, we mnie córka i mały świr"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbiuro rachunkowe