Sanitarium

Forum szaleńców... skończonych wariatów.. a co! :P :] ale za to kochanych ;)

Ogłoszenie

No wy paskudy jedne... jak zobaczę, że siedzicie na forum a nic nie piszecie tu już ja wam pokażę... :P
Forum przejmuje w posiadanie ekipa Legionistów z serwera UK ^^

#1 2008-04-04 18:25:21

burn baby burn

nup

Skąd: The Dark corner of Enfield
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

Załóżcie ze istnieja 2 zaprzyjaznione klany:
bardzo podobnie obsadzone - mianowicie podobna liczba klanowiczow, ich sila i zdolnosci;
Pierwszy z nich atakuje ten drugi - wygrywa, zdobywa reputacje, poluje na smoki...
Nastepnie balans sie zmienia - kilku klanowiczow przechodzi do 2giego klanu - wygrywaja drudzy - znow wyprawy...
A co jesli nie ma sie zaprzyjaznionego klanu? mozna by podzielic raz w tyg ten 1 ? na 2 czesci ?
spora czesc klanowiczow zyskuje reputacje - i zaprasza nastepnie tych pokonanych na expedycje -
w nastepnym tygodniu zmiana...
... troche to psuje sens gry - ale z drugiej strony dobry lek na marazm z braku reputacji...
jesli nei mamy zaprzyjaznionego nam klanu - mozemy zawsze dopakowywac Akademie i na nich lupic rep - po czym
oddawac im dlug.. dajac sie pokonac!
Trzeba by opracowac pozadny system - niezly powinien powstac balans - trzeba by dobrych strategow i znawcow gry -
Co wy na to ?


_____________________________
burn baby burn you light up my fire

Offline

 

#2 2008-04-04 18:31:48

DarkWeider

ten NAJźlejszy szef

Skąd: Moria I/II
Zarejestrowany: 2008-01-10
Posty: 42
Punktów :   
Rasa: Łapacz Myśli

Re: Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

Ja się póki co wstrzymam z odpowiedzią, chciałbym, aby wypowiedzieli się klanowicze czy byliby chętni na tego typu rozwiązanie.

Offline

 

#3 2008-04-05 20:36:39

burn baby burn

nup

Skąd: The Dark corner of Enfield
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

Wystarczy przezucac tych najefektywniejszych graczy z klanu do klanu- tych ktorzy zadaja najwiecej dmg - albo zwyczajnie - zakladac taki equip zeby pozwolic przeciwnikom zabic czesc ze swoich - etc ! wszystko jest do zrobienia !
Pozatym jedno nie wyklucza drugiego - ale jak slysze ze niektorzy nie maja repa od tygodni - to taka opcja akurat bylaby byc moze ratunkiem...


_____________________________
burn baby burn you light up my fire

Offline

 

#4 2008-04-10 07:45:07

Sithin

The One who deals with the połączeniassss

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 87
Punktów :   
Rasa: Kultysta

Re: Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

Pomysł interesujący ale ciężki (ale nie niemożliwy) do zrealizowania. Gdyby było łatwo to taka taktyka byłaby już dawno stosowana na r2. Kiedyś zresztą słyszałem o wymienianiu się i wzajemnym atakowaniu, ale jakoś na dłuższą metę nikt tego nie robił. Powód? Wymaga cholernej dyscypliny klanowej (między dwoma klanami) i cierpliwości oraz w rzeczywistości rzadko wychodzi jak się chciało. Podobnie jest ze sparringami. Niby układa się równy skład, ale zdarzają się czasem niezłe niespodzianki i generalnie takie coś działa deprymująco. Wypady do innych klanów po rep są ciągle najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem. Tak działa przecież topka na r2 i pewnie w większej części topka r5. Taki topowy klan ma mało oblegów własnych, dużo klanówek z prośbą o pomoc, a klanowicze są wolni by działać gdzie indziej i dochodzi (albo dopiero dojdzie) do stanu takiego, że wszyscy członkowie klanu będą mieli rep, a klan będzie głównie miejscem do ekspedycji. Mnie TAKIE rozwiązanie satysfakcjonuje .

Offline

 

#5 2008-04-13 11:27:00

burn baby burn

nup

Skąd: The Dark corner of Enfield
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

To byla taka alternatywa... zapewne mozna by sprobowac w wersji mini w klanie gdzie by sie oblegalo po kilka osob ;> rep tak samo mozna zdobyc - gdy sie walczy 5 vs 5 prawda?



NEXT:

Nom - mam nadzieje ze nie macie mi za zle zem odszedl... tak niespodziewanie - teraz mozna by oprzec moj pomysl - na klanach o.O i [Black]
ktos sie wypowie ?

Ostatnio edytowany przez burn baby burn (2008-05-02 20:39:32)


_____________________________
burn baby burn you light up my fire

Offline

 

#6 2008-06-29 17:41:47

PlugawyLuca

stary nup

4003746
Zarejestrowany: 2008-06-28
Posty: 77
Punktów :   
Rasa: Ssak

Re: Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

burn baby burn napisał:

To byla taka alternatywa... zapewne mozna by sprobowac w wersji mini w klanie gdzie by sie oblegalo po kilka osob ;> rep tak samo mozna zdobyc - gdy sie walczy 5 vs 5 prawda?

też właśnie miałęm zaproponować coś takiego - łatwiej ustawić wszystko jak mniej osób się "bije" można zrobić 5 na 5 albo 10 na 10 - rep jest taki sam, a łatwiej chyba dobrać równe składy:P

Offline

 

#7 2008-06-29 18:16:47

Sithin

The One who deals with the połączeniassss

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 87
Punktów :   
Rasa: Kultysta

Re: Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

Jak się tym zajmiesz to czemu nie?
Ja już kiedyś organizowałem sparringi czy niby równe walki i wniosek był niezmiennie ten sam. Szlag człowieka zalewa, mnóstwo roboty, zawsze ktoś coś spieprzy, a potem wszyscy do ciebie pretensje mają. Po prostu nieopłacalna sprawa. Obserwowałem też jak inni organizowali i tyle nerwów zeżarli, że też powiedzieli - nigdy więcej.
Nie oznacza to, że tak zawsze musi być, ale wiąże się to ze sporym nakładem pracy, a więc wymaga czasu, którego ja nie mam. Jednak jeśli chcesz organizować to nie mam nic przeciwko . Może to być dobry trening .

Offline

 

#8 2008-06-29 19:19:01

PlugawyLuca

stary nup

4003746
Zarejestrowany: 2008-06-28
Posty: 77
Punktów :   
Rasa: Ssak

Re: Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

heh:D no pewnie gdybym nie pracował, albo chociaż miał dostęp do BW w pracy to pewnie czemu nie, ale skoro go nie mam to raczej ciężko organizować cokolwiek o 6-7 rano lub między 17 a 20...

Offline

 

#9 2008-07-14 16:02:49

Sithin

The One who deals with the połączeniassss

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 87
Punktów :   
Rasa: Kultysta

Re: Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

Rafalz2f miał ochotę ale jak na razie cisza jest i nie mówi nic, żeby planował następny, ale może coś kombinuje...

Offline

 

#10 2008-08-02 22:41:12

buhovnikov

Gość

Re: Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

to moze kiedys cos sprobujemy. oczywiscie dla tych co nie maja nic do stracenia a duzo do zyskania ;]

 

#11 2008-08-04 23:14:58

adamuss

c2h5oh

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 42
Punktów :   

Re: Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

za duzo roboty w tym pomysle - kiedys probowalem napisac scenariusz do zdobywania repa miedzy klanowiczami jednego klanu i go napisalem ale potem z Darkiem stwierdzilismy ze to wiecej zachodu niz to warte i lepiej pujsc tradycyjnie po repke

Ostatnio edytowany przez adamuss (2008-08-04 23:15:27)

Offline

 

#12 2008-09-26 21:40:29

FireBlade

Gość

Re: Co powiecie na ... Ciagly przyplyw REPA ?

pomysł wydaje się irracjonalny ;P to jednak za dużo zachodu lekiej uwawiać się na sparingi innymi z klanami, nie koniecznie będącymi w waszych sojuszach... a efekt jest ten sam ;P.. sparingi mozna robic dzien w dzień ;P niekoniecznie za zgodądrugiej strony ;P bo po co ;p..

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plakita inu cena www.papuge.pl forum fishingsuperstars